Naujienos

FIFe Tarptautinė kačių paroda Vantaa(FI) 2011.08.27-28

f653944b2ffb422650f3259dfd2c92e5 Specialus Abisinijos ir Somali veislės kačių šou f653944b2ffb422650f3259dfd2c92e5

 

2011.08.27-28 dienomis sudalyvavome ypatingoje traptautinėje kačių parodoje Vantos mieste (Suomijoje). Ypatinga ji buvo ne tik dėl to, kad susirinko apie 700 kačių po vienu stogu, bet dar ir todėl, kad tai buvo specializuotas Abisinijos ir Somali veislės kačių šou. Tiek daug įvairių Abisinijos kačių esame mate tik Pasaulinėje parodoje. Jų buvo apie 60 visų spalvų, netgi retos sidabrinės spalvos. Todėl tikrai buvo verta nuvažiuoti į šią parodą.

 

Parodoje teisėjavo 18-ka teisėju:

Anna Wilczek, Anne Paloluoma-Sundholm, Anne Veland, Bjarne Wikström , Hanne-Sofie Sneum, Ireneusz Pruchniak, Jarmo Räihä, Joelle Monney Pillonel, Karl Preiss, Kristiina Rautio, Minna Krogh, Raymond Saetre, Robert Lubrano, Sirpa Lindelöf, Tellervo Kass, Thea Friskovec, Yan Roca-Folch.

 

Mūsų veislyną atstovavo mūsų smėlinės spalvos katinas Vanilė - Highgaitpaws Vanilla Boy, ir laukinės spalvos katytė Aiko - Fletchers Fairytail. Abu mūsų augintiniai nuostabiai pasirodė. Vanilė buvo pripažintas gražiausiu iš visų smėlinės spalvos Abisinų - jis tapo Best Fawn Abyssinian. Pas teisėją Minna Krogh jis gavo BIV įvertinimą (Best in Variety) ir buvo nominuotas į parodos nugalėtoją (Nomination Best in Show - Nom BIS).  Mūsų katytė Aiko daug neatsiliko - ji jau uždarė su konkurencija Tarptautinės Čempionės titulą ir tęsia karjerą Didžiosios Tarptautinės Čempionės link.

 

Nors kelionė mus išvargino, ilgas kelias, mažai miego - bet grižome labai patenkinti su daug įspūdžių. Ypač pakėrėjo Helsinki senamiesčio ir uosto vaizdai, plaukiant keltu atgal.

 

Žemiau rasite video, kai mūsų Vanilė buvo ekspertizėje pas teisėja Minna Krogh.

 

taure

 

 

Atgal